denininy

jak zahnat chuť k jídlu?

jak zahnat chu´t k jídlu? třeba nákým pitím nebo něčím ale vždycky pak všechno sním a nikdy nezhubnu nevydržím se ovládat

Odpovědi
MobilManiak

Nehubne se hladověním, ale správnou skladbou jídelníčku a sportem.

anonym

Stačí do všeho co budeš jíst nasypat sůl, pokud budeš jíst pořád jídla plná soli, tak brzo ztratíš chuť k jídlu.

Šidlo

nuž, to je častý problém

  1. nemyslite stále na tie chlpy na rukách…a nehovorte, že sa vám všetci smejú…7 miliárd ľudí na zemi sa vám nesmeje…zovše­obecňujú malé deti a vy budete mať čoskoro 18, nie?
  2. ked už sme pri výzore, fakt sa snažte nemyslieť na to, čo si o vás iní myslia
  • väčšinu ľudí, ktorých v živote stretnete, nezaujímate
  • zlí ľudia na vás budú myslieť v zlom
  • dobrí na vás budú myslieť v dobrom

3. snažte sa menej stresovať všeobecne – ale nehovorte si ,,všetko je v poriadku" – lebo to je klamstvo a tým sa nikdy skutočne neutešíte, len sa nakoniec viac vystresujete! problémy riešte…
4. nuda......nuda je zlá, vraj často horšia než stres…nájdite si koníčky také, pri ktorých sa nedá jesť
5. nesnažte sa automaticky hlad, nudu, stres zalievať vodou/minerál­kou.....raz sa z nej otrávite, to mi verte.....z otravy vodou sú strašné bolesti, to nechcete

ak si toto všetko vyriešite v hlave, mali by ste menej potrebovať jesť......ak nie, tak potom lekár…
neverím, že potrebujete schudnúť…neverím, že máte BMI nad 25, ne-ve-rím

Pařánek Cz

Vytisknout si obrázek s plnou mísou zvratků a kouknout se na něj to zabírá

tforro

Začni něco dělat od rána do večera každý den a v takovém tempu, že nemáš absolutně na jídlo čas ani pomyšlení.

hadi.ce

Těžko!