poa.li

Jak zaháníte otravné, nepříjemné myšlenky?

Odpovědi
panenka

Snažím se myslet na něco pěkného

ReHu

Těžko.
Pouštím si oblíbenou hudbu na plný kule a zpívám 🙂. Špatně a ráda :D.
Nebo venčím psy a telefonuju, abych měla jiné myšlenky.

SajmonModer

Pustím si film nebo nějakoou příjemnou muziku – nejčastěji to u mě vyhrává Michael Jackson. Jsem jeho velký fanda!

ten který je

Prací,fyzickou prací.

Radak

Pokud mám jistotu, že mě nikdo neslyší, tak si zazpívám, je to nejrychlejší přivolání lepší nálady. Pak je teprve na řadě práce nebo vycházka nejlépe do přírody. Také poslech písniček nebo hezký film mi udělá dobře.

hornik.

Větou ‚hovno z nutrie‘. Vím že to nepomáhá.