jirka F

Jak zadržujete vztek na veřejnosti?

Nebo v klidu řeknete,co si o druhém opravdu myslíte.

Nejlepší odpověď
Kepler

Nejsem cholerik, takže návaly vzteku nemívám. Doma, když se něco nedaří, tak hlasitě nadávám, učím se to i v cizích jazycích. Na veřejnosti si jenom pomyslím něco o volech a ANO! Hrdě procházím středem a nepovšimnut. Doma si pak řeknu: to jsem s nima vyjebal…

Další odpovědi
Ametyst

Mlčím a odcházím hrdě středem. Když mě ta osoba znovu vyhledá, začnu jí vykat, pokud jsme si předtím tykali. Nevěřil bys, jak tohle nevrle nesou.

da ny

Co to je? :)
Vztek mne míjí, takovou věc neznám.
Proč bych měla o druhém něco říkat (komu?)?
Co si mysláím je moje věc, nikoho tím neunavuji/neob­těžuji.
Pokud je třeba řešit v zaměstnání provozní záležitosti, vždy se nějak dohodneme. Tehdy sdělím svůj názor..
Do soukromí nikomu nezasahuji, pouze pokud jsem požádána o názor, radu apod.
Pokud jsem cítila někdy něco, jako vztek, tak jen sama na sebe 🙂

Mc Merkurion

… nijak, nedělám si násilí …