lenisek01234

Jak zadržím kručení v břiše?

Hlavně mi sem nepište at se jdu najíst to vím

Odpovědi
bolak

No tak když odmítáš jíst, tak pak už zbejvá jen nechat si na míru vyrobit nějakej voblek ze sádrokartonu nebo udělat si podomácku aspoň nějakou slušivou polystyrenovou vestičku.

vaiko

kručení=stahující se žaludek naprázdno čili by mělo stačit se napít.

terry

Když to víš, tak se neptej.

elektrikář

Někdy pomůže si dojít na záchod aaaaaaaaaaaaa­aaaaaaaaaaply­natost odejde.

Barinka

Já to taky znám a nejhorší je to ve škole při písemce :). Snažím se tlačit na břicho někdy to pomůže anebo se stačí prostě npít :)