Mucillinka

Jak zadat kód do rádia u auta Renault Megane?

Dobrý den, nedávno jsme měnili baterii u auta, ale tím se i zakódovalo rádio. Kód od rádia znám, ale bohužel mi u rádia (origo Renault je to rok 97) nefunguje displej, takže tam kód dávám po slepu a ne a ne, nejde. Poradíte mi někdo jak zadat kód a čím, jakým tlačítkem ho následně potvrdit? Kdo toto auto má, tak asi ví, co myslím, poradíte prosím? Děkuji

Nejlepší odpověď
Hlada

Na originálním autoradiu se zadává kód ovládáním pod volantem a nebo tlačítky předvoleb na autoradiu.Pod volantem se zadá číslice otočením kolečka předvoleb a posunuje na displeji tlačítky na vršku ovládání.Konečný kód se potvrdí delším stiskem spodního tlačítka ovládání.Kód je v německým techničáku na str.č.4.

Zdroj: http://www.renault-megane.cz/view­topic.php?f=1&t=1­872

Další odpovědi
Deli

To je chuťovka i když displej funguje, měli jsme Renault Espace, tak vím, o čem mluvíte. Tento problém jsme řešili jednou – a to jsme ještě kód ani neznali, auto jsme měli krátce, a baterii jsme vybili na dovolené v Itálii! Manžel to ale dotelefonoval s autorizovaným servisem Renaut z ČR, poradili mu po telefonu a zprovoznil to. Zkuste to taky, bohužel už ani manžel si přesně nepamatuje, jak to nastavoval, je to už dlouho.

vladop

Ja jsem si posvitil na displej obyčejnou baterkou a je to vidět na displeji vše…

visalaje

Tlačítky předvoleb na rádiu 1–4 (4 místný kod) potvrdit 6 .