SabčaElis

Jak začít vynikat mezi ostatními?

Jak začít být lepší, nebo chytřejší jak ostatní? Ani nemyslím ve škole, protože tam skoro vubec nejsem. :D Myslím na hhudebce, dramatáku,..

Nejlepší odpověď
Drap

To je snadné, být nejlepší. Jiný způsob neni.

Další odpovědi
zjentek

Už vynikáš ve škole, protože tam skoro vubec nejsi. Dalo by se říci, že nejdeš s proudem.

verypery

O té hudebce… jestli neumíš zpívat bohužel. jestli ano zkus říct učitelce jestli nemůžeš zazpívat před třídou nějakou písničku :).

dubraro

Vynikat znamená mit něco, co jiní nemají. V dobrem nebo ve zlem.

Rokio

K tomu je potřeba kromě talentu také snaha, tvrdá vůle, poctivost, cílevědomost a dřina. Dělej to, na co máš talent a co tě zároveň baví a vydrž u toho.

xxx3

to je celkem „snadné“. Věnovat něčemu mnohem víc úsilí než ostatní. Za většinou úspěchů je velká dřina a odříkání. Pak je tu druhá věc – v umění je takové nezměrné úsilí nutnou, ale nikoli postačující podmínkou úspěchu. Pokud to chce někdo dělat kvůli prachům, tak je lepší vybrat jiný (normálnější) obor. Pokud kvůli slávě, tak je nutné si uvědomit, že podobné sny mají tisíce dalších lidí a naše země je zatraceně malý rybník na to, aby tu byli slavní všichni.

Kelt

Je dobré určit si nějaký cíl. Když vytrváš, budeš nejlepší a budeš vynikat. Ve všem, co budeš dělat. Ale musíš tomu věřit a vědět, proč to děláš.

marci1

Zkus chodit do školy. Znáš to heslo: „Učit se, učit se, učit se“? 🙂

Tw!st

Psal jsem na podobné téma článek pro svůj web, zkus se mrknout 🙂
http://pandaq­.cz/clanky/5-rad-jak-zit-co-nejuspesnejsi-zivot/