jak začít s touto kariérou?

Myslíte že normální holka z malého města v čr má naději že bude světově proslulou modelkou? hodně jsem o tom přemýšlela a mám na to. jenom nevím jak mám začít… mám čekat jestli si mě někdo na ulici nevšimne nebo se někam přihlásit..??? dí­ky.

Nejlepší odpověď
www

Pokud po této kariéře toužíš, nečekej. Použij net a vyhledej odkazy na kariéra, casting, topmodeling ap.
Google moje nepřesnosti opraví.

Další odpovědi
tomáš007

Určitě ano, stačí zajít na nějaký casting, aby si vás někdo všiml.

mosoj

Zkus začít. Teprve jestli si tě nějaký fotograf všimne, můžeš si o sobě myslet že na to máš, ale rozhodnou čtenáři, diváci a redakce.
Ona fotogeničnost je dar od boha.
Je důležité si uvědomit že samochvála smrdí.

Damiana

Ano, podívej se na Herzigovou nebo Frühlingovou ( obě Litvínov), Kurkovou (Děčín)… Zkus renomované modelingové agentury nebo časopisy. V první řadě si ale nech udělat od dobrého fotografa book, ať se máš čím prezentovat.