Lgee

Jak začít natáčet videa na YouTube?

Nechci to dělat pro peníze protože vim ze se z toho nechce (prakticky ) nedá nic vydělat, ale třeba kdybych se snažil (něco na styl top 5 věci, atp) třeba s nějakou relaxakcni hudbou místo mluvení, stačilo by mi par stovek shlédnutí na video třeba bych vydával jedno video za 2 dny, dělal bych to čistě pro zábavu a možná třeba za měsíc by to dvacet korun hodilo :D co ale potřebují na to abych mohl začít natáčet, licenci, nějaký editor mikrofon. a co dál?

Odpovědi
anonym

Ahoj Lgee, nedávno jsem měl stejný pocit, takže jsem to zkusil. Vytvořil jsem si na počítači prezentaci (něco na styl top 5), ale musíš najít vhodné téma. Téma, které je zajímavé a moc youtuberů se o něm nebaví, tož je docela nemožné. Po chvíli mě stříhání a vytváření videa omrzelo a přestával jsem mít čas. Určitě budeš potřebovat nějaký, na začátek jednoduchý, editor. Myslím, že styl top 5 je zajímavý nápad a určitě vyzkoušej, třeba tě to začne doopravdy bavit.