Jak se zeptat kluka na taneční?

Nejlepší odpověď
Anikitos

Když už jsi ho pozvala do tanečních, tak už se ho rovnou zeptej jestli by s tebou někam nezašel… A třeba ne na rande, ale jenom tak ven, do kiny, do kavárny, restaurace nebo kam chceš jít ty nebo on. ;)

Je lepší jednat než čekat, třeba by tě totiž ani nepozval; takhle budeš mít jistotu. :)

Další odpovědi
Drap

Nelze jednoznačně odpovědět. U každé dvojice to může být jiné. Osobně bych ho nějakou chvíli nechal a jednal až podle toho, jak se projeví.

Edison

Bože!! To je tu pořád dokola!!! To nemáš kapku vlastní invence? Kapku sebevědomí? Vlastně je to přeci úplně jedno!!