EL_Pedro

Jak začít chodit s holkou ze školy?

Líbí se mi holka ze školy, občas se i bavíme a taky si napíšeme, máme společné zájmy, akorát jsem introvert a s holkou jsem nikdy nic nemel, jak bych s ni mel začít vztah?

Odpovědi
DarkCreeper

Do prdele to mě pobavilo😁👌😯…
Jestli jsi to myslel vážně (xd) tak já ti odpověď nedám xd.

Tabea

Zkus ji napsat přes sociální síť, prolom ledy. Napiš třeba, co tě nedávno zaujalo a nech ji se taky vyjádřit. Pokud máte společné zájmy, pak to půjde lépe. Nejdi do toho přímo, že chceš vztah, chce to postupně a s rozvahou, ale zase nepřehánět.

Kelt

Nechoď za ní, nebo před ní a jděte společně. Dejte se do řeči, občas se jí dotkni a uvidíš.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.