Jak zachránit programy při přeinstalování?

Koupil jsem pc a v něm byli některé placené programy jako photoshop a jiné.Chtěl bych pc přeinstalovat na win7 a potřebuji poradit jak to mám udělat abych o to nepřišel

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Podívejte se do návodu jak obnovíte tovární instalaci ze skryté paritition. Stisknete nějakou klávesu při startu PC, objeví se menu a dáte volbu Recove

Další odpovědi
Hlada

Jestliže jste program zaplatil, měl by vám k němu prodejce dát klíč a podle podmínek instalační médium pro potřebu přeinstalace. Jinak musíte nechat na HDD původní OS, nový nainstalovat bez formátu a spouštět ten OS, ve kterém budete mít nainstalovaný potřebný program.
Jestli jste PC koupil už s Win7, pak platí to, co napsal Michal Kole za předpokladu, že je zálohovaný celý HDD, ne jen OS.

niemand

Já si jenom nemyslím, že byla součástí plná verze Photoshopu. Bude tam nějaký zkušební trial. Předpokládám, že máte Win7 starter a chcete min Win7 Home. Po instalaci Win7 zbytek SW stáhnete ze zákaznické podpory výrobce.
hezký den