Jak zachránit obsah disku

Dají se při instalaci na windows 7 zachránit data a programy na disku tím že se vynechá formátování disku a nainstaluje se windows7 nebo to tak nelza udělat a disk se formátovat musí

Nejlepší odpověď
Hlada

Jestli nechcete mít oba systémy na jednom disku, tak programy nezachráníte. Data můžete buď přesunout na externí HDD nebo rozdělit disk a data přesunout na nově vytvořený oddíl.

Další odpovědi
jennysh

Při instalaci? myslím že ano ale lepší je mít vždy jistotu a dát ty data na DVD-RW Nebo použijte program který vám vytvoří záchranný disk, A nebo použít Ex.HDD

AnnMary

Ahoj!
Taky bych pro jistotu doporučovala všechny data zkopírovat a uložit:) sice to déle trvá, ale myslím, že za ten risk to nestojí:)

fortin

Mrkni na tenhle návod, http://www.i-skladka.cz/in­dex.php?option=com_con­tent&view=arti­cle&id=48%3Ajak-obnovit-data-v-pipad-havarie-hdd&Itemid=5

Data byly a budou.