Jak zachránit dům před dražbou? Rychlá pomoc.

Osoba má dluhy nemohla dostat úvěr, zastavil barák rodičů a úvěr dostal na někoho jiného a tomu platil ale ten NEPLATIL. Je nějaké řešení?? Přeúvěrování?? Na dotyčného trestní oznámení??Pomoc

Odpovědi
ReHu

Myslím, že v tomto případě je lépe vyhledat pomoc právníka – co nejdříve. Nejlépe nějakého na doporučení. Není právnmík jako právník.
A berte toto jako důrazné ponaučení. Brát si úpvěr na někoho jiného…vždyť nemusel ten dotyčný platit tomu, co úvěr dostal, mohl ho platit přímo on. Myslím, že způsob by se našel.