Avatar uživatele
dstepan1441

Jak zachránit data z telefonu, který nejde zapnout?

Zdravím všechny. Mám telefon LG G3 a po 2 a půl roce se mi z ničeho nic začal vypínat během 2 dnů, a během nich častěji a častěji, až nešel zapnout vůbec. Mám více baterek a z počátku to vypadalo tak, že po výměně baterie se telefon začal načítat, ale vždy se při zapínání znovu vypnul. Po vložení do ledničky jsem ho poté na půl den zprovoznil a nainstaloval různé aktualizace, jetli to nemůže být tím. No, nebylo. Ještě před plánovanou zálohou se mi znovu vypnul. Po dalších marných pokusem jsem ho dal do mrazáku. Po 30 minutách mi naběhl jen asi na 3 minuty, takže se záloha nepodařila. No a od té doby jsem ho asi ještě 2× načetl, ale hned se zase vypnul. Ted už se znovu (ale už jen v mrazáku) načítá logo a pak konec. No, usoudil jsem z toho, že bude asi nejspíše špatný nějaký tranzistor (proto ta funkčnost při nižších teplotách – zpočátku) na základní desce. Po celou dobu jsem zkoušel zapnout i download mode, všemi různými způsoby, ale bez naprosté odezvy. Moje otázka zní, pokud to nějakým způsobem jde, jak z telefonu dostat data na interním úložišti (hlavně data aplikací a kontakty)? Předem dík za jakékoli rozumné odpovědi. (i stylu – bohužel nejde)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 2120 dny Sledovat Nahlásit



Otázka ještě nemá žádnou odpověď.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek