huxa

Jak zabránit v tomto horku pocení?

Jediné, co mi vážně pomáhá je marihuana, ale chodit zkouřenej do školy není zrovna ideální. Antiperspiranty mi vůbec nepomáhají…

Nejlepší odpověď
Bedy

Pocením se tělo ochlazuje, tak se zaměř na to, aby se tělo tolik nezahřívalo.
Hlavní je změnit životosprávu – dobré je v těchto teplech ani moc nejíst, já osobně ani nemám chuť.
Špatné není vyhnat bobry z podpaží a eventuálně i pod pupkem.
Doporučuji pro doplnění tekutin čaj z růžového ibišku, dá se pít i studený a je opravdu moc dobrý. Též není dobrá přílišná fyzická zátěž – zbytečně nespěchat, nenervovat se, nestresovat. Řada lidí se potí jen kvůli tomu, že jsou ve stresu.

Naučte se relaxovat, na internetu je řada relaxační hudby, tak si krásně sednout nebo lehnout někam na pěkné místo, pustit si tuto hudbu a prostě na chvíli vypnout okolí a relaxovat.

Další odpovědi
badisko

hm…velice poucne mistre huxo…musis najit ten ktery ti pomahat bude …a na to jsi prisel jak ze zhulenej se min potis?…zkusenost ?..nee spis zhulenost ..poceni je naprosto prirozena vec ..v teple ochlazuje telo navic pocenim se vyplavuji skodliviny z tela a tim Tetrahydrocan­nabinol tedy THC atd zcela jiste je …takze kdyz se zhulis budes se potit tak jako tak ,…spis se zamysli zda je tve poceni v normalu ci ne pokud se ti zda prehnane navstiv lekare nuze se jednat o zdravotni problem …jinak ti doporucim se podivat do Googlu ..a napsat treba nadmerne poceni …poceni ..deodoranty ..atd
Doplňuji:
nebo si nechej odstranit… hypotalamus treba to prestane …;D

jpau

Pokud na sebe cákáš nějaý sračky ve spreji tak se nediv, tam bych viděl ten primární účinek v tom, abys nesmrděl. Proti pocení je lepší použít tuhý deodorant (viděl jsem to pod označením „deo stick“), kterého se na problematická místa dá dostat víc. Stojí to cca osm pětek, vydrží to tak měsíc a dělá to spousta firem vč. Adidasu aj.

briketka10

múžeš použít kamenec fakt pomáhá a je bez vůně :DD
http://www.he­ureka.cz/?h[fraze]=kamenec&m=f&ut­m_medium=cpc&ut­m_source=google&ut­m_campaign=Dy­namicke-reklamy&utm_ter­m=_inurl:.heu­reka.cz/&gclid=C­OvohrDD6bcCFVMRt­AodnWEAoA