tonda11

Jak zabránit tomu, aby do FABIE nezatékalo?

Voda vytéká od prahů na začátku předních sedadel.

Nejlepší odpověď
zjentek

nejlepší, jak zabránit tomu, aby ti do auta nezatékalo, je provrtat si střechu!
A opačně se to dělá tak, že se utěsní všechny otvory

Další odpovědi
kubik!

Nechci rýpat, ale ta otázka je zvláštně položená… Mám z ní spíš pocit, že pisatel stojí o to, aby mu do fabie zatékalo… Protože chce zabránit tomu, aby tam nezatékalo… Z toho pro mě plyne, že chce, aby mu tam zatékalo…

anonym

…„vytéká od prahů“… – přes prahy, pod nimi, zpod lišt???
😉
Nejdřív musíš zjistit, kudy ti dovnitř teče – nabízí se čelní sklo, prostor radiátoru, průchodky kabelů z motorového do vnitřního prostoru, průchodky kabelů a těsnení dveří. Pokud bylo auto bourané, pak i prostor podběhů a podlahy.
Vyndej koberečky a sleduj, kde bude ´pramínek´ – auto si pro test polévej hadicí.
Pokud nenajdeš nic zvenčí, hoď si auto na rampu (zvedák – nebo aspoň nájezdy, špalky…).
Až ´díru/y´ najdeš, tak je ´ucpi´ – tmelem, zavařením…

Mc Merkurion

…a co takhle garáž a jezdit jen za sluníčka?