mikee.nikee

Jak zabránit spouštění programů po přihlášení na účet na PC ?

Když se přihlásím na účet na PC, tak se mi spustí několik programů. Jak to zrušit?

Nejlepší odpověď
Bedy

Skočte do Start-Všechny programy-Příslušenství-Spustit a tam napište msconfig. Tam se přesuňte na záložku Po spuštění.
Buďte ale velmi opatrný, některé programy jako třeba antivir nevypínejte!
Doplňuji:
Případně pokud chcete poradit s vypnutím programů nebo vyladěním systému, tak si prosím stáhněte a spusťte program RSIT podle tohoto návodu: http://www.vi­ry.cz/aplikace-rsit/
Program vytvoří dva výpisy ve složce Počítač-Místní disk C:\rsit – a to info.txt a log.txt. Oba mi je prosím pošlete na emailovou adresu bedy zavináč outlook tečka cz a koukneme na to.

Další odpovědi
arygnoc

dobrý je aj program ccleaner, ktorý okrem toho, že vám pomôže počítač zbaviť balastu, vám umožní nastaviť i spúšťané programy po štarte.

Retko

ve startu napis msconfig, otevri program ktery se objevi.. Nahore zalozka Startup, a tam odskrtni co nechces…

(Pokud mas widle 8, tak je to stejne, jen v tom okne te to posle dal)

Retko

Sůwa

Dej na radu >Bedyho<, mně stejným způsobem pomohl udělat pořádek v PC 🙂

zelezo1983

Me taky on je opravdu sikovny usetril mi minimalne tisícovku protože servisi sou drahe