Jak zabránit skvrnám od potu na plesových šatech?

Jdu dnes na ples ale bojím se jedné věci- mám problém s pocením a nevím jak předejít vytvoření mokrých skvrn od potu v podpaží… mám zrovna takové šaty na kterých to jde vidět a nevím co s tím. Nemáte na to nějakou vychytávku?? Jasně antiperspirant všecko takové mám ale to stejně nijak výrazně nepomůže. Co mám dělat? (vím že existují přípravky z lékárny ale to dnes už koupit nestihnu a taky vím že to jsou asi pěkná svinstva..)

Odpovědi
ZangetsuTS

Ahoj
Zkusil/a jsi už nějaký ten deodorant např Axe ?
Něco jsem tu našel pro ženy proti potu : http://prozeny­.blesk.cz/cla­nek/pro-zeny-moda-a-krasa-trendy-krasy/137678/leto-bez-starosti-zbrane-proti-potu.html
Snad ti to pomůže no
Jinak jestli máš od potu skrvny tak podle reklam je tu Ariel ! :D

Edit:Ahoj promin že jsem si nevšiml toho že nestihneš nikde zajít

hanny 2

Nesmíš moc pít a moc tancovat,aby ses co nejmíň potila.Promiň,ale když ti nepomůže antiperspirant ,tak mě nic jiného nenapadá!