Nikuuš

Jak zabránit protečení během menstruace?

po stranách a vzadu.. silné vložky mám.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Dneska se vyrábí tolik druhů, že tys asi ale zatím neobjevila ty pravé pro sebe.
Musíš si je častěji měnit třeba co 2 hodiny.
Nebo vyzkoušet tampon i vložku současně.
To ovšem neznamená , že ti to vydrží na 1/2 dne .Při silné menstruaci je jediná bezpečná jistota… častá výměna.

Další odpovědi
verka

Každá reklama ukazuje, jak je žena šťastná a skotačivá v tomto období, tak stačí sledovat TV./ironie/
Mimochodem, čím jednodušší tím praktičtější. To jsou ty, které nejsou v reklamě.

briketka10

http://www.fi­de.cz/cs/vyrob­ky/incontinen­ce/

poradila bych Ti vložky na inkontinenci jsou lepší a silnější na neprotečení,(poraď se v obchodě) používala je má sestřenice, jsou o trochu dražší, ale pomohou, pak i ty tampony jestli jsi na ně zvyklá..

pokazdejinak

… ono nejde ani tak o tloušťku vložky, ale o plochu, kterou saje – takže je třeba pořídit si větší velikost :) já tedy během menstruace používám i trochu „horší“ kalhotky, takže když se stane nehoda, tak mi to potom moc nevadí ;)
ale kalhotky jsou taky důležité – nesmí být moc vytahané, protože pak neudrží vložku na tom správném místě ;)

nenapsala jste věk, ale jestli už nejste panna, zvažte použití menstruačního kalíšku – já už neměla vložku 2 roky :) a protékání neřeším vůbec…
http://www.ka­lisek.cz/

mají to ti chlapi stejně jednodušší… a navíc ani tu vojnu už nemají povinnou ;)