avatar-a15

Jak zabránit promrzání potravin v chladicím prostoru kombinované chladničky.

Jedná se o chladničku BOSCH KE 9022 – jednokompreso­rová,stáří cca 8 let.Odstraňování
námrazy provádím 1× měsíčně.Zelenina, umístěná v prostoru, k tomu určeném je zmrzlá.

Odpovědi
hanulka11

očividně je to špatně – zkus ji nastavit na nižší stupeň …nemůže ti přeci mrazit uvnitř chladničky …a co víc víš co žere proudu taková stará lednice …pořiď si novou

mosoj

Bylo by dobré přečíst si manuál k chladničce a poučit se k čemu slouží termostat.