dust8

Jak zabránit prohlížeči, aby zobrazoval slova: rouška, respirátor, vláda, babiš, koronavir a covid 19?

Nejlepší odpověď
df

Vymaž historii prohlížeče a přestaň tyto slova sám vyhledávat.

Další odpovědi
Ondrashek06

Pokud myslíš Google, tak za vyhledávání napiš: -„rouška“ -„respirátor“ -„vláda“ -„babiš“ -„koronavir“ -„covid“. Prostě cokoli nechceš aby se ti na Googlu zobrazovalo, tak napiš -"" a to slovo dej do těch uvozovek.