lafon

Jak zabránit přehřívání tabletu?

Dobrý den mám tablet Lenovo a najednou se začal neskutečně přehřívat dokonce tak až jsem musel odpojit baterii .Neví někdo co by to mohlo způsobit? mám podezření na nějaké ,,kurvítko'' Nějaké zkušenosti?

Odpovědi
anonym

Ahoj lafon, jelikož jste neuvedl stáří tabletu ani odkud teplo jde, jestli z přístroje nebo z baterie, mohlo by to být baterií samotnou. Zkuste ji vyměnit, ale pokud jde teplo přímo z tabletu je to normální, procesor při zátěží hřeje.