Questman

Jak zabránit erekci při thajské masáži?

Dostal jsem poukaz na thajskou masáž a mám takový neblahý pocit, že nahota a mladá asiatka…
Ale takový problém musí mít spousta mužů ne? Co se s tím dá dělat?
Doplňuji:
To jsem nebyl ale je známo, že slabší bolest může při sexu i pomoct, takže proč ne při erekci?
Docela se bojím toho trapasu, takže tam nakonec asi stejně nepůjdu :D

Nejlepší odpověď
Lamalam

Na té masáži jsem byla a žádný problém s erekcí jsem neměla.

Další odpovědi
Hamon

Pozadej si a dostanes stareho asiata.

Pájo

Jdete na masáž nebo do bordelu? Pokud na masáž, nemyslete na erotiku. Když nebudete myslet na erotiku, nehrozí erekce. Copak si to v hlavě neumíte přepnout?

To jsou ty naučené vzorce chování… někdo na mne sáhne a já si to spojím se sexem?? To snad né.

Na masážích jde úplně o něco jiného! Pracujte se svou myslí a vše bude ok, nejste přece primitivní opičák.

pokazdejinak

já se musím smát :) – byl jste někdy na thajské masáži? tam do vás různě dloubou, natahují vám ruce, nohy, prsty, všelijak s tím kroutí apod. :))) je to ve výsledku perfektně uvolňující, ale během procesu to může být nepohodlné až lehce bolestivé, a erotické vzrušení věru nehrozí – tedy pokud na vás nepůsobí něco jiného ;))

quentos

Nijak. To se nedá, základní instinkty nepotlačíte. Však ony jsou masérky zvyklé, ještě Vám od ní rády pomůžou ;{)>

Mirdas

Tomu se zabránit zcela nedá a jen doufej že po opakované návštěvě si zvykneš.
Do té doby si třeba před masáží pomoz sám a během ní mysli například jak opravuješ staré auto, venku a v mrazu s minimem nářadí.
To si ovšem samotnou masáž nevychutnáš.

mosoj

Ty myslíš že asiatka neviděla český penis .

Kelt

Přirozeným reakcím by ses neměl bránít. Vyber si, ženskou to potěší, když dokáže vzrušit chlapa. A nebo : Manka chce jet do města a Rumcajs nemá čas. Zastaví formana s povozem a koněm, namíří na něho pistoli. Udělej se! Stane se a pak ještě (jednou a ještě… atd)
až ten forman řekne. Už nemůžu.. Rumcajs zavolá. Manko, tento hodný pán Tě zaveze do města.
Když budeš myslet a prožívat tu masáž, může Tě to vzrušit. Ale můžeš myslet na spoustu jiných věcí a pak Tě to ani nenapadne.

MassagePragu

Mohu doporučit erotickou masáž se šťastným koncem https://erotic­massageprague­.cz/

Michálek1245

Já nevím. Si tak nějak říkám, jestli je potřeba se tomu bránit. Nebo o co jde? Já třeba chodím do https://www.di­amondmassage.cz/ na tantra masáže a tam se to vysloveně vyžaduje a masérka je s tím spokojená. Navíc při thajské masáži většinou ležíš na břiše, ne? Tak bych z toho takový strach neměl. A ještě poslední věc, která tady taky zazněla, tak ona thajská masáž zase tak erotická a svůdná není. Počítej, že tě to bude spíše bolet. Zvlášť, když jdeš poprvé. :D

terkaprihodo

Můžu se vás zeptat jak taková tantra masáž probíhá? Já už delší dobu uvažuji nad tím, že bych něco takového vyzkoušela. Hodně mě zaujaly ale i erotické masáže Praha, které dělají třeba tady https://mataha­risalon.cz/cs Nevíte náhodou v čem se to od tantra masáží liší? Já právě slyšela, že to je hodně podobné.

malinak812

Já měl možnost vyzkoušet obojí a musím teda říct, že klasická erotická masáž pro mě byla větší zážitek. Podle mě ale hodně záleží i na tom jaký salon vyberete. Dnes už jich je u nás víc, ale ne všechny jsou dobré. Jestli za sebe můžu mít jeden tip, tak zkuste mrknout na tento – https://redmas­sage.cz/ Tam se mi líbilo teda asi nejvíc.

Andrea Černá

Já jsem byla s manželem na erotické masáži tady https://www.mas­sagehall.cz/cs/
tady se nemusíš bát toho, že se ti postaví, naopak je to potřeba :))

bolak

questman: s tím nic neuděláš, buď rád že jsi zabránil alespoň ejakulaci a ber to jako malé vítězstí..

bolak

Hamon: ..to by mohl bejt pro questmana ještě větší průser.. 😁

anonym

Doporučuji luxusní masáž penisu http://masaze-luxury.cz/masaz-penisu-lingamu-top-v-praze/