Plyšák

Jak zabráním tomu,aby se mi někdo naboural do Pc ?

Ahoj,někdo se mi naboural do Pc,takže na skype a fb … změnila jsme si hesla,ale mám pocit že to nestačí,dá se pro tomu udělat ještě něco ?
Děkuju…
Doplňuji:
*jsem si hesla
*proti tomu

Odpovědi
arygnoc

nezapínať ho.
a keď zapínať, nepripájať sa na sieť.
a keď pripájať na sieť, používať aktualizované antiviry.

nerozdávať heslá.
používať viac rôznych hesiel.
nie sa bezhlavo registrovať na 3000 stránok (osobne neveľmi rád mám stránky s registráciami, i keď sa tomu nedá vyhnúť)
neotvárať poštu od neznámeho odosielateľa.
Nesťahovať software včítane hier.

atď

Bedy

Používat aktualizované antiviry – jen to ne prosím – více antivirových programů Vás neochrání, naopak, budou se mezi sebou rvát a před viry chránit nebudou.

Důležité je používat pravidelně aktualizovaný internetový prohlížeč (třeba Internet Explorer nebo Opera) a programy, včetně Windowsu (operační systém).
Dále je nunté používat pravidelně a včas aktualizovaný antivirový&an­tispyware programem s rezidentním štítem (třeba Micrsoft Security Essentials nebo AVG Free). Samozřejmostí je mít i zapnutý a nastavený firewall (novější Windows mají svůj a celkem dobrý).

Pro kontrolu, zda-li v počítači něco nechtěného není, doporučuji, abyste mi poslala výpis z programu Hijackthis.
Hijackthis stáhnete z http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log
Tento soubor mi prosím pošlete emailem na bedy zavináč outlook tečka cz.