LEONEK

Jak zablokuji

Jak zablokuji porno stránky? Syn se mi zřejmně dostal na nějaké porno stránky a já bych to potřeboval zablokovat tak aby se vůbec nedostal na takovéto stránky děkuji za pomoc leo

Nejlepší odpověď
quentos

ač osobně porno nesnáším, prosím Vás, jen ho nechte – v jeho věku je to normální, a pokud se jeho sexuální fantazie rozvíjí normálním směrem (tj. žádné sadomaso, nepiofilie a podobné úchylárny), jedině to k jejímu rozvoji přispěje.
Jen bych mu vysvětlil, že přístupem na takovéto stránky riskuje zavirování počítače.

Další odpovědi
Michal Kole

Zablokujte to v nastavení blokování domén ve Vašem firewalu u Vašeho Internet Security aplikaci.
Nebo použijte nějakou aplikaci. Já bohužel žádnou zdarma neznám.