L_85

Jak zablokovat instalace jakýchkoliv (všech) aplikací z Google Play?

Sháním program, který by na mém mobilu zamezil instalování jakýchkoliv app z Obchodu Play, neznáte nějaký? Respektive, aby při každém pokusu o instalaci (i neplacených) appek vyžadoval např. heslo či gesto.

Odpovědi
Edison

Z GP se automaticky neistaluje nic, co v telefonu není od výroby, nebo později ručně naistalováno uživatelem, ale to jsou jen aktualizace. Tak nějak nechápu, o co jde… A i ty aktualizace se daj vypnout v systému.