Shizuka

Jak zabít tu mouchu ?!

Bože ! už dva dny mě u PC otravuje celej den moucha sedí mi na obrazovce a vždycky mi vletí do ksichtu .. Jak jí mám krucinál zabit ta mrška je mršná ! :D

Nejlepší odpověď
led

Nezabíjať – každý má právo na život.
Rýchlosťou hráča počítačovej hry chyť muchu na obrazovke (na tvári nie, tam to bolí) a vypusti je z okna do civilizovaného sveta.
To ju určite zabije a ty urobíš niečo pre svoje zdravie – tých pár krokov od počítača k oknu.
Manuál, ako chytať muchy, možno nájsť napríklad v rozprávke „7 jednou ranou“ Príjemné čítanie.

Další odpovědi
cochee

Plácačka na mouchy stojí pár kaček, ale pokud je ta obrazovka LCD displej, tak o ni bych neplácal – mohla by se nevratně poškodit. Jinak před pár dny jsem udělal zajímavou zkušenost, zavřel jsem dveře a stáhl žaluzie, takže bylo v cimře celkem tma a otevřel okno. Moucha šla za světlem a byla pryč během pár sekund.

anonym

Stříkni na ni biolit, či jiné chemické svinstvíčko a mrštná muška, bude zdechlá mrška.

zjentek

na to je těžká odpověď, to nejsi vůbec sama, teď je totiž doba, kdy mouchy vtěrky mají své dny. Zkus dát něco, po čem jde, do druhého rohu pokoje- já nevím, třeba romadur ,)

Medulienka

Mě mouchy sice neotravují, ale občas je chytám když sedí na okně nebo na zácloně. Tady jde pouze o rychlost a obratnost. Dále mouchu pustím ven, protože každý tvor má právo na život a třeba sama sebou nakrmí nějakého hmyzožravce.
Doplňuji:
Nebo si třeba vychytat chvíli, kdy je moucha jakoby línější, to se chytá úplně snadno. Jinak ta moucha u tebe je asi počítačový fanatik (myšleno obrazně a z legrace), když ji nic jiného nezajímá.

redy

Ochránci přírody si děláte pr…el nezabít mouchu takovej odpornej hmyz :(((((
vbaráku nemá co dělat jen nemoci to roznáší zabít uškrtit zadupat pověsit :((

Doplňuji:
Klarko K. psala sem že v baráku nemaj co dělat venku mi sou víš kde
máme sítě v okně právě proto aby smeje nemuseli vraždit ne proto že by mijich bylo líto ale kvůli tomu hnusu co znik de je to hnus

szylaj

když jí chceš praštit, oblízni si ruku, neodrazí se.

Klára K.

redy, copak asi si ty mouchy říkají o tobě? Lidé nerozhodují o tom, co je krásné, u nás jsou modelky vysoké a s dlouhatýma nohama, v Číne (nebo Japonsku, už nevím) jsou zase modelky ženy téměř trpasličí délky, s nohami co nejkratšími.
Mouchu neplácej, je to taky živý tvor, to z ideologického hlediska, a z praktického hlediska, jak se rozmáčkne, vytečou z ní všelijaký kašičky…
Třeba si vezmi papír, a opatrně s ním mouchu postrkávej k (otevřenému) oknu. Myslím, že ona už vyletí, mě to vždycky zabralo. Nebo, jak ti lítá do obličeje, prostě jenom otevři pusu, a hups, moucha v čudu a ty budeš mít aspoň svačinku 😁

redy

Klarko sem nedočetla celou tvoji odpověď ten konec sis mohla vodpustit
nejsem prase

cochee

Nesmíš to tu tak žrát, trošku nadsázky do života 😉