autacek

Jak zabít brouka ponožkožrouta ?

Máme ho doma ! Už jsme ho zkoušeli i umořit hladem, ale teď je už zase zpět. Nevíte jak na něj a kde může mít své doupě ?

Nejlepší odpověď
anonym

Řekla bych, že někde v okolí pračky, nebo koše na prádlo, občas bývá viděn i v jedné nohavici u kalhot, tepláků, nebo montérek, výjimečně v trubici od vysavače.

Další odpovědi
anonym

Teď je na likvidaci optimální čas. Je léto, dá se chodit v sandálech a do těch ponožky nejsou zapotřebí. Ponožkožrouta doporučuji vyhladovět až do konečného stádia.
Kdyby odolával zvlášť dlouho a sandály už se nedaly nosit, tak přejdi na nošení onucí. Věřím že tenhle druh ochrany nohou ho tak vykolejí, že si sám bude hledat kde tesař nechal díru. Nejvíc ho naštveš, když mu do batůžku na rozloučenou přibalíš fungl nový pár ponožek.

marci1

Zlikvidovat ponožkožrouta nelze. Vždy byl, je a bude součástí každé domácnosti a člověk se zase bude divit, že mu jednu, popř. i více sežral. 🙂

badisko

tak reseni by bylo …usekni si fajfky a on potahne dal…;D

arygnoc

nedá sa.
každá pračka – i nová, proste žerie ponožky.
to je nejaká pračková úchylka.

emamamisu

ten má svého přirozeného nepřítele – lichožrouta

Děda Louda

Od nás se odstěhoval poté, co jsme ho začali krmit vyhořelým palivem, tedy výhradně lichými ponožkami, jež po svém řádění zanechal. To už nezvládá.

mosoj

U Vietnamců koupím 6 párů za dvacku. Když je zašpiním klidně je vyhodím. Ať si je sežere. Zároveň tím bohužel velice neúspěšně ( už mnoho let) bojuji proti plísni nehtů!