Mirek Vrbka

Jak zabezpečit sít a vifi?

vifi je nezabezpečená

Odpovědi
cochee

Jsi-li schopen napsat bez uzardění „sít“ a „vifi,“ pak rozebírat s tebou problematiku zabezpečení bezdrátových sítí je zbytečné. Tvé mentální schopnosti jsou nade vší pochybnost nedostatečné.

Peter K.

  1. Pripoj sa na wifi router/access point pomocou sieťového kábla.
  2. Do internetového prehliadača napíš IP adresu, ktorá je vačšinou napísaná na druhej strane routra.
  3. Mala by sa zobraziť stránka s nastavením toho zariadenia.
  4. Zadaj prihlasovacie meno a heslo, čo by opäť malo byť na druhej strane routra.
  5. Hľadaj možnosti Zabezpečenie alebo Security a tam si zvoľ zabezpečenie WPA2, heslo k tomu a prípadne aj MAC address filtering.