Denča

Jak zabavit lidi na diskotéce.(čtěte popis)

Diskotéka je pro teenagery (od 8 do 14 let).Ráda bych kdyby jste mi někdo napsal třeba jak je donutit tancovat nebo jak je zabavit.

Nejlepší odpověď
1popelka1

Já si pamatuji, že na druhém stupni ZŠ nás učitelé donutili, až když se zhaslo a byla tma 🙂
Za světla se kluci styděli holky vyzvat k tanci.
Nás holky zase roztančila Macarena (z poslední doby je známá třeba A sere he ha) – naše heslo bylo – tančí všechny nebo nikdo, takže ve skupince jsme se tolik nestyděly.

Na táboře to šlo nějak samo, nepamatuji si, že by někdo dělal scény, že tančit nepůjde.

Za předpokladu, že nejde o extrémní stydlíny a nebo ty, kteří disco hudbě neholdují.

Další odpovědi
donna*lee

Já jakožto teenager vím,že záleží na povaze a každého donutíte nějakým jiným způsobem.Některým musíte zhasnout,aby začali tanovat.Jiné zase musíte doslova dotáhnout na parket a roztančit je.A zabavit?Mys­lím,že když vyhlásíte soutěž v tancovaní,tak se hned najde spousta zájemců.

Cullinda

Holky asi moc nutit nemusíte,ale aby se zapojili kluci, budete potřebovat jiný tahák..
Pokud vlastníte promítací plátno nebo velkou televizi, vyhlásila bych něco jako volitelnou kategorii – buď nejvěrněší napodobení nebo nejlepší parodii (spíše pro kluky) a na tu tv bych pouštěla klipy. Děcka klipy znají a napodobují jejich obsah,ale aby se kluci nestyděli, třeba jim ta parodie pomůže. A za hudbu bych zvolila směs od popiku (High school musical, Lady Gaga, po r´n´b, hip hop.. Dneska jsou děcka napřed a hrátky s balónkem viz Homolkovi je neberou ;)