Jak zabavit křečka (překážky atd.)?

Mám křečka džungarského-samečka,a chtěla bych ho nějak zabavit. Prulízačky nemá koupené,chtěla bych mu něco vyrobit,ale něco né moc těžké.

Nejlepší odpověď
anonym

…" něco né moc těžké"… – předpokládám, že chceš něco jednoduchého na výrobu, ne něco lehkého k přenášení…
😉
A co umíš a jaký máš k dispozici materiál?? – dřevo, papír (karton), seno (slámu), kokos… Tady můžeš zkusit načerpat inspiraci – https://www.go­ogle.cz/search?hl=cs&si­te=imghp&tbm=is­ch&source=hp&biw=1­024&bih=670&q=do­meček+křeček&oq=do­meček+křeček&gs_l=im­g.3...1248.4498­.0.5219.14.8.0­.6.2.0.133.737­.3j4.7.0....0­...1ac.1.49.im­g..6.8.660.iAv1jxWnmfU .
Jen – pokud možno nepoužívej lepidla a laky, křeček všechno ohryzává a chemie není zrovna zdravá.
😉