Travis

Jak zabavit?

Za pár dnů k nám má přijet návštěva s dcerou, která se mi moc líbí a chtěl bych, aby se jí u nás moc líbilo, ale nenapadá mě žádná aktivita v případě špatného počasí, co by jí opravdu zaujala… Beru každý typ :) Děkuju!

Nejlepší odpověď
Jahoda

Procházka, cukrárna, kino, … Našlo by se toho dost. Zapřemýšlej a na to „nej“ místo zajděte. Ať si to užijete!! :)))

Další odpovědi
Miroslavst

Jo? Moc se ti líbí? Tak zkuste hrát flašku a ono to nějak dopadne :D

Ne vážně: Neznám věk, takže těžko radit, ale mohl bys ji pozvat do míst kam rád chodíš, ukázat ji pamětihodnosti města, prostě tam kde je hezky a příjemně tobě mohlo by být i ji.

Mili @

Já ti radím – buď normální a příjemný kluk, hlavně se nesnaž dotyčnou slečnu něčím omračovat…
My ženské to totiž poznáme.
Co třeba filmovej večer, když bude hnusně…?

ten který je

Můžete si spolu začít hrát na doktora.Hlavně nezapomen vybrat 30Kč poplatek.:-D

Mousinek

Zní to skoro jako Jak zabavit psa… :-o

bohunka1

A co třeba dobrý kafíčko, v nějaký příjemný kavárničce:)A pokud jste na vesnici, tak ke zvířatům..ono to nějak dopadne,hlavně se chovat normálně!!!

venkovan

Pokud si budete vzájemně sympatičtí, tak není třeba vymýšlet super program. Potom i procházka ve špatném počasí je dobrý počin.
Myslím, že osobně bych si stanovil cíl, abych byl a zůstal její dobrý kamarád (ne za každou cenu abych byl její kluk či jak se dnes říká – to třeba bude jednou prémií), a přiměřeně se jí věnovat, poslouchat jí a ne mluvit jen o sobě a na společném programu se domluvit. Asi bych jí předem oslovil a program bych s ní připravil + nějaké překvapení které můžeš z jejich zájmů vytušit.

zmimi

Můžete hrát stolní hry (karty, domino ,člověče nezlob se atd.).

zhuzupets

Doporučuji hru Activity, je vynikající a nasmějete se u ní. Teď mě napadlo, je to hra o vědomostech,tak aby se náhodou nestalo, že zjistíš, že je slečna nechytrá…:-))