Avatar uživatele
Travis

Jak zabavit?

Za pár dnů k nám má přijet návštěva s dcerou, která se mi moc líbí a chtěl bych, aby se jí u nás moc líbilo, ale nenapadá mě žádná aktivita v případě špatného počasí, co by jí opravdu zaujala… Beru každý typ :) Děkuju!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, Jahoda, Mili @ před 4843 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jahoda

Procházka, cukrárna, kino, … Našlo by se toho dost. Zapřemýšlej a na to „nej“ místo zajděte. Ať si to užijete!! :)))

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Jo? Moc se ti líbí? Tak zkuste hrát flašku a ono to nějak dopadne :D

Ne vážně: Neznám věk, takže těžko radit, ale mohl bys ji pozvat do míst kam rád chodíš, ukázat ji pamětihodnosti města, prostě tam kde je hezky a příjemně tobě mohlo by být i ji.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mili @

Já ti radím – buď normální a příjemný kluk, hlavně se nesnaž dotyčnou slečnu něčím omračovat…
My ženské to totiž poznáme.
Co třeba filmovej večer, když bude hnusně…?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Můžete si spolu začít hrát na doktora.Hlavně nezapomen vybrat 30Kč poplatek.:-D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mousinek

Zní to skoro jako Jak zabavit psa… :-o

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bohunka1

A co třeba dobrý kafíčko, v nějaký příjemný kavárničce:)A pokud jste na vesnici, tak ke zvířatům..ono to nějak dopadne,hlavně se chovat normálně!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Pokud si budete vzájemně sympatičtí, tak není třeba vymýšlet super program. Potom i procházka ve špatném počasí je dobrý počin.
Myslím, že osobně bych si stanovil cíl, abych byl a zůstal její dobrý kamarád (ne za každou cenu abych byl její kluk či jak se dnes říká – to třeba bude jednou prémií), a přiměřeně se jí věnovat, poslouchat jí a ne mluvit jen o sobě a na společném programu se domluvit. Asi bych jí předem oslovil a program bych s ní připravil + nějaké překvapení které můžeš z jejich zájmů vytušit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zmimi

Můžete hrát stolní hry (karty, domino ,člověče nezlob se atd.).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zhuzupets

Doporučuji hru Activity, je vynikající a nasmějete se u ní. Teď mě napadlo, je to hra o vědomostech,tak aby se náhodou nestalo, že zjistíš, že je slečna nechytrá…:-))

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek