jozefnovotny

Jak zabalit řídítka a poslat?

Chci poslat řídítka ale nevím jak je zabalit.Nemám žadnou delší krabici.Díky za rady

Odpovědi
ReHu

Krabici nepotřebuješ.
Zabal je do bublinkové fólie, přelep izolepou a hotovo.
Průhlednou izolepou přelep na papíru napsané adresy odesílatele a příjemce.

nikolqa.o

Tak si tu krabici kup. Seženeš jí na poště nebo v papírnictví. A volné místo něčím vyplň (papír, bublinková fólie), aby při doručování poštou v krabici moc neskákali.

lexx

vhodné krabice všech rozměrů se běžně povalují na skládce u marketů, již nepotřebné na odvoz a recyklaci, jenom se dívat kolem sebe