Domaldo

Jak z videa získat embed kod?

Na webu jsem jen našel embed generátory na YouTube, ale potřeboval bych embed kod z jiných videí

Odpovědi
ivzez

Dohodněte se s provozovatelem webu a kód získáte od něj.

YouTube umožňuje vkládání videa na jiné weby,
jiné weby to umožňovat nemusí.

K dalšímu zveřejnění videa byste měl mít i souhlas jeho autora.

Navíc by nebylo fér provozovateli navyšovat traffic.

Poznámka:
Embed kód nelze získat z videa.

anonym

to musí poskytovat ten kdo ta videa hostuje, embeded video kód v html si můžete klidně napsat sám, ale server původně hostující dané video vám často jednoduše odmítne spojení pokud referrer není z jejich domény a pokud video načítáte z vlastní stránky.

Takové embedované video může vypadat prostě jen takhle jednoduše

<video width=„320“ height=„240“ controls>
<source src=„http://w­ww.filmy.cz/fil­m.ogg“ type=„video/ogg“>
</video>

Což vypadá dost snadně že ? No jo ale provozovatel toho hypotetického serveru filmy.cz není hloupý a prostě nenechá jiné stránky aby mu kradli konektivitu a on z toho nic neměl (alespoň zobrazení vlastní reaklamy), a tak prostě zablokuje takový přístup. Pokud se tedy s provozovatelem nedomluvíte, nepůjde to.