Avatar uživatele
Kepler

Jak z toho ven?

Když sním něco masitého, okamžitě dostanu chuť na sladké. Když sním poobědový moučník s café latté, hned pílím do lednice na kousek uzeného, atd. Jak má šanci zhubnout?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? marci1, aliendrone před 1645 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

Odpoveď byla označena jako užitečná

Jíst jen kyselé

Tak si vždycky mezi sladký a umami cvrnkni octa a uvidíš! (;

Je to přirozené. Nezmění se to, pokud chuti „TVÉHO“ jídla nebudou pro tvou osobu vyvážené. Dokud nebudou, ani ty nebudeš najezený. Dokázal bych to i rozepsat, ale tyhle tři věty jsou celkem solidní základ. Dá se na něm stavět.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Kepler Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Rokio

Jaký máte jiný nápad?

Zdravě jíst v přiměřených dávkách a sportovat. Dále vynechat cigarety a omezit alkohol. Vyvarovat se nelegálním drogám je samozřejmostí. Kromě toho se nepřejídej a neber útokem lednici v noci.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Jaký máte jiný nápad?

„Co takhle dát si špenát?“
Šancu na chudnutie máte, ak si sám dokážete povedať:„Dosť!“, miesto jedenia kombinácií kalorických bômb „moučník s café latté + kousek uzeného“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Jaký máte jiný nápad?

Nenechat se zmítat chutěmi jako těhulka. Také je řešením mít lednici jen velmi skromně vybavenou.

Upravil/a: Ametyst

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Jaký máte jiný nápad?

Jez do polosyta, pij do polopita… a myslím, že kapku pohybu po obědě a dezertu zvládneš, alespoň hodinku.

Upravil/a: iceT

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lgee

Nechat se zavřít na Mírov

Tam jídlo není

Upravil/a: Lgee

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Jaký máte jiný nápad?

No, projednou ti dám seriózní odpověď, rovnou 2 možnosti:

  1. pořiď si zahrádku

nebo

  1. začni podnikat

Pro sichr si zarezervuj místo na ARO, ale šance na zhubnutí (pokud do toho půjdeš naplno) jsou značné! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ivzez

Nestihla jsem odpovědět na otázku před jejím uzavřením.

Na mě „funguje“ dát si např. po obědě dát místo sladkého
ovoce. Chuť obvykle sladko-kyselá.

Také méně solím (postupně snižuji množství soli).
Benefitem je, že se snížila chuť na sladké.

před 1644 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

alien: dobrá rada nad zlato. Podle ní (bod 1 a 2) bych zhubl až na holou kost.

před 1645 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ametyst

Keplere, držím Ti palce. Všichni rádi jíme. Jen nejde jíst cokoliv a kdykoliv. Já mám naštěstí hlad jen po pivu. 🙂

před 1645 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Rokio

Kepler: Alkoholické nápoje pít můžeš, ale pouze v rozumné míře. Nedoporučuji ti se opíjet, ani pít tvrdý alkohol. Jedno malé pivo denně neuškodí a to stejné platí o skleničce vína za týden. A vynech krabicové víno.

poznámka: Jedná se pouze o moje doporučení, které můžeš akceptovat, či nikoliv.

před 1645 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

Rokio,
považuješ vydávání názorů odborníků
za vlastní názory za dobrý nápad?
Proč si myslíš, že to nikdo nepozná?

Nepodceňuj zdejší návštěvníky.

před 1645 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Kepler, túto otázku, keď bude čítať aliendrone, od radosti si určite dá minimálne 2dcl motorového oleja kým vám bude písať „Jedálny lístok“ 🙂

před 1645 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

No, já doufám, že alien nebude reagovat, ten by mi nejspíš doporučil dlouhý bič a malý dvorek. Ale ten špenát není dobrá rada, já ho totiž mííiluju. Dokonce jsem vymyslel variantu dohromady s kapustou (kélom) a říkám tomu ŠPEPUSTA!

před 1645 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

V tom prípade tú kombináciu bič použijte na:
skákanie so švihadlom na malom dvorku.
„Hlavné výhody skákania na švihadle
posilnenie a vytvarovanie svalov
prostriedok na zníženie hmotnosti
zlepšenie koordinácie tela
posilnenie kardiovaskulárneho systému
zvýšenie kondície, vytrvalosti a výbušnosti“
http://www.cvic­te.sk/nej-clanky/trening-so-svihadlom-urobi-s-vasim-telom-zazrak

před 1645 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Ty sadista! To radši budu chodit na ty hřiby. 🙂

před 1645 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

To určitě funguje, ale v mém případě nerealizovatelné. Stačím tak na rozšlapání svého motokola a pak se jen vezu. Mimořádných výkonů jsem schopen jen při výpravě na hřiby do hor, aj tak to nevydržím déle než 4 hodiny se třemi odpočinky. To jsem pak schopný sednúť si řiťú aj do mravenišťa 🙂

před 1645 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

led>>> To jsem Vám svojí odpovědí vytřel zrak Vy divoženko, bludičko mámivá s předsudky o aliendronovi hodném, milém a přítulném! ;) :D :D

před 1645 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Takto vábi aliendrone svoje obete:
https://elemen­ts.envato.com/es/pla­neta-zumbido-extraterrestre-a-3UPLGCS

před 1644 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

led>>> No vidíte, sama jste se stala obětí VLASTNÍHO úhlu pohledu tím, že předpokládáte svůj modus operandi totožný s tím mým. Kdepak, já nelákám oběti na své „přednosti“, „zadnosti“, líbezný hlásek či tvářičku jako Vy! ;)

Jsem ALIENDRONE, můj modus operandi spočívá v pečlivé observaci, vyhodnocení a skrytém přístupu, zákeřném útoku (nejlépe zezadu) s minimalizací šancí na úspěšnou obranu oběti! To je PODSTATNÝ ROZDÍL! ;) :)

Ale je MILÉ, že jste se KONEČNĚ PŘIZNALA ke svému jednání, ovšem s „křížkem po funuse“, protože to zde stejně o Vás už každý ví. ;) :D :D

před 1644 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek