Calimë

Jak z této (…) stránky stáhnu celou sérii najednou?

http://www.fre­eeeworld.info/grimm-complete-season-1-hdtv.html
Když jsem tam byla poprvé, přeskočilo to na stránku adf.ly ale nevěděla jsem, co se mi stáhne, takže jsem to zavřela. Jak táhnu všechny epizody najednou? Případně jiný web?
Doplňuji:
díky, nejdříve se mi adf.ly zobrazilo, podruhé už ne. teď po delší době se znovu zobrazilo, dala jsem skip ad ale to mě dalo zpět na stránku http://www.fre­eeeworld.info/grimm-complete-season-1-hdtv.html
??? nechápu…

Odpovědi
Bedy

Normálně na to adf.ly klikněte (je to zkrácený odkaz), to Vás přesměruje na nějakou stránku, tam jsem kliknul na Skip Ad, apk to po mě chtělo opsat z obrázku písman, to jsem udělal, dole mi vyjel přímý odkaz ke stažení, to mě přesměrovalo přímo na stránku, kde si to stáhnete – tam kliknout na Free download, počkat 30 vteřin, pak opíšete písmenka z obrázku a můžete stahovat – ale píšou tam, že rychlost stahování je pro neregistrované jen 50kB/s – to je dost pomalé.

Osobně bych to zkusil hledat třeba na Uloz.to, protože tohle mi přišlo takový divný – „deset“ přesměrování, kolikrát takový divný mě to přišlo.
Doporučuju Vám do internetovýho prohlížeče nainstalovat AdBlock, který zablokuje řadu otravných až nebezepčných reklam – když na ně kliknete, často Vás to přesměruje na opravdu podezřelé stránky.
Máte-li Internet Explorer 9 a vyšší, tak ten má blokovač reklam vestavěný, proto si stačí nainstalovat jen filtry.
Adblock a filtry do něj si stáhnete zde: http://adbloc­k.dajbych.net/

Calimë

jinak za AdBlock děkuji, už jsem myslela, že nic takového ani není ;)