Kopta

Jak z písně odstranit text a nechat jen hudbu? Jaký program? atd…

Doplňuji:
Jak ASK odmítnu? Děkuji…

Nejlepší odpověď
Bedy

Stačí soubor překonvertovat do MP3, například pomocí Format Factory.
Při instalaci odmítněte ASK Toolbar!
Doplňuji:
Nebo místo MP3 můžete použít svobodný formát OGG či jiný audioformát – WMA, WAV, MP2, atd.

Zdroj: http://slunec­nice.cz/sw/for­mat-factory

Další odpovědi
Hlada

To je z principu vyloučené. Hotový snímek už neobsahuje informace jednotlivých stop, ze kterých byl smíchaný.

Beer4Real

Bedy to nepochopil, Kopta chtěl odstranit hlas zpěváka a nechat jen hudbu v pozadí co myslím že je hodně složité protože bys potlačil tu samotnou hudbu

cochee

To myslíte vážně, že Format Factory odfiltruje z hudby lidský hlas? To snad ne?

Bedy

Já jsem pochopil text jako text k písni, který bývává u videoklipů. Ne text, jako zpěv zpěváka. Tak to jsem nepochopil, ale chyba je i na straně tazatele, který neumí pořádně položit otázku…