MITKEPEK

Jak z fotek upravených v NTI Photostor udělat jiný formát?

Jednoho krásného dne jsem si v mém PC (bohužel) nainstaloval CD přiložené u fotoaparátu nejm. značky. Na CD byl program NTI Photostor. Upravil jsem v něm fotky, udělal prezentaci. Až posléze jsem zjistil, že ty fotky absolutně nikdo z mých známých nemůže přehrát. Vzhledem k tomu, že orig. fotky již nemám, nevíte o způsobu, jak z fotek upravených v NTI udělat nějaký běžnější formát??

Odpovědi
alenka901

no problém může být i v OS já mám vistu a prostě některým lidem se fotky na cd nezobrazí

Attack-design

přdelat formát nelze jedině to otevřít v jiném programu a ulozit