Beer4Real

Jak z filmu odsranit řeč a nechat jen pozadí?

chtěl bych v jedné části filmu odstranit slova herců a nahradit je jinýmy.
Je nějaký program co dokáže oddělit slova od pozadí ve videu?

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

řeč herců v těchto programech odstranit půjde ale s tím taky veškeré ostatní (ruchové) zvuky a hudba…jinak bys musel mít verzi filmu, kterou používají studia, kde je zvuk rozdělený do několika stop, což nikde neseženeš…

Další odpovědi
anonym

Pinnacle studio, Sony Vegas, prostě nějaký lepší videoeditor, bohužel placené, ale Pinnacle má rozumnou cenu. V těch lze zvuk odstranit a nahradit jiným.
Pak lze i ve Windows media maker, vestavěný, ale nevím jak odstranit, lze ztlumit zvuk a dát vlastní (WMM nepoužívám).
Doplňuji:
snad tě tohle přesvědčí, dělal jsem to v Pinnacle studiu https://www.y­outube.com/wat­ch?v=u0eW4mqL2tk