Avatar uživatele
P70

Jak vzpomínáte na střední školu?

Dobrý den, zajímalo by mě jenom, jak vzpomínáte na SŠ a jestli vás nějak zvlášť ovlivnila. Díky

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? dudu, marci1, Kepler před 2701 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Škola samotná byla docela fajn, ale hlavně na období studia (i toho dalšího) vzpomínám jako na to nejlepší. Samozřejmě mě to ovlivnilo na celý zbytek života. Vlastně do značné míry určilo i jeho další osud.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Jen v dobrém a poměrně často.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lamalam

Na školu jako takovou nijak zvlášť nevzpomínám, ale na bujná středoškolská léta ano, často a pouze v dobrém.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Jako na čtyři roky vojenské služby beze zbraně. Jednalo se o ekonomickou internátní školu s technickým zaměřením. Výuka probíhala ve čtrnáctidenních cyklech a její nezapomenutelnou součástí byla i praktická výuka v zemědělských subjektech šedesátých let /tehdejší JZD a státní statky/. Studenti postupně absolvovali stáže téměř ve všech zemědělských provozech /od prasečáků až po kanceláře/ a to nejen ve školním roce, ale povinně i 14 dnů o prázdninách.
Občas tento model neměl daleko od buzerace a šikany, ale všechno zlé také zde bylo na něco dobré. Někdy mám pocit, že dnešní mladá populace /hlavně chlapců/ by podobný způsob vzdělávání potřebovala tzv. „jako koza drbání“.

Upravil/a: dudu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

(1)
V dobrém.

(2)
Ano.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Na střední školu vzpomínám se slzou v oku. Bylo to super, moc jsme si to užili. Tolik zážitků, humoru a super kamarádů a kamarádek. Bylo to super. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
talka

Rozhodně nelituju získaných vědomostí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ozzius

Školu jsem nesnášel, neměl jsem kamarády a vždy jsem se těšil až půjdu makat.
Teď jsem na tom podobně, ale našel jsem jednoho kamaráda, takže mám dohromady celkem 1 kamarádů :D, ale jsem spokojen

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek