P70

Jak vzpomínáte na střední školu?

Dobrý den, zajímalo by mě jenom, jak vzpomínáte na SŠ a jestli vás nějak zvlášť ovlivnila. Díky

Nejlepší odpověď
Kepler

Škola samotná byla docela fajn, ale hlavně na období studia (i toho dalšího) vzpomínám jako na to nejlepší. Samozřejmě mě to ovlivnilo na celý zbytek života. Vlastně do značné míry určilo i jeho další osud.

Další odpovědi
Drap

Jen v dobrém a poměrně často.

Lamalam

Na školu jako takovou nijak zvlášť nevzpomínám, ale na bujná středoškolská léta ano, často a pouze v dobrém.

dudu

Jako na čtyři roky vojenské služby beze zbraně. Jednalo se o ekonomickou internátní školu s technickým zaměřením. Výuka probíhala ve čtrnáctidenních cyklech a její nezapomenutelnou součástí byla i praktická výuka v zemědělských subjektech šedesátých let /tehdejší JZD a státní statky/. Studenti postupně absolvovali stáže téměř ve všech zemědělských provozech /od prasečáků až po kanceláře/ a to nejen ve školním roce, ale povinně i 14 dnů o prázdninách.
Občas tento model neměl daleko od buzerace a šikany, ale všechno zlé také zde bylo na něco dobré. Někdy mám pocit, že dnešní mladá populace /hlavně chlapců/ by podobný způsob vzdělávání potřebovala tzv. „jako koza drbání“.

ivzez

(1)
V dobrém.

(2)
Ano.

marci1

Na střední školu vzpomínám se slzou v oku. Bylo to super, moc jsme si to užili. Tolik zážitků, humoru a super kamarádů a kamarádek. Bylo to super. 🙂

talka

Rozhodně nelituju získaných vědomostí.

ozzius

Školu jsem nesnášel, neměl jsem kamarády a vždy jsem se těšil až půjdu makat.
Teď jsem na tom podobně, ale našel jsem jednoho kamaráda, takže mám dohromady celkem 1 kamarádů :D, ale jsem spokojen