KlárkaT

Jak vzpomínáte na paní Jiřinu Jiráskovou?

Jaký máte nejradši film s ní?

Odpovědi
anonym

Jen v dobrém a film? Sestřičky a v seriálu Život na zámku!

LejdyTerr

Nezapomenu na paní Kekulovou z Pojišťovny:-) Byla to skvělá herečka, dokonce si myslím, že se dá srovnávat s Bohdalkou. Tyhle dvě ženský u mě vedou:-)

pusinka50

Je mi to moc líto a vzpomínám jenom v dobrém, skvělá herečka a určitě skvělý člověk, filmů byla spousta, ale ona byla prostě výjimečná jako člověk:)

Damiana

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-budete-vzpominat-na-jirinu-jiraskovou