dmatejek777

Jak vzniklo slovo: "Já nic, já muzikant…

Nejlepší odpověď
Kotja

Já jsem slyšel, že když na tancovačkách se schylovalo ke rvačce, tak se muzikanti zdejchli, protože co by jim bylo po tom „Co žes to tuhle řek vo naší Lidce?“ a nechtěli aby jejich nástroje přišli k úhoně.
A když došlo k průšvihu a vyšetřovalo se to to, tak muzikanti řekli něco jako „Já sem nic neudělal, já o ničem nevím, protože jsem muzikant a utekl jsem dřív než by mi mohli rozbít housle“
Tak asi proto

Další odpovědi
iceT

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zajima-me-puvod-rceni-ja-nic-ja-muzikant