Miroslavst

Jak vznikla žirafa?

Chuck Norris jednou kopl koně do brady. Jeho potomci jsou dnes známí jako žirafy.

Nejlepší odpověď
panenka

Já souhlasím s Mili mě tu tečou už z tebe slyzy jak se směju 🙂
Doplňuji:
né slyzy ale slzy pardon

Další odpovědi
Mili @

já už tě nevydýchávám…
jdu spát, ráno vstávám o půl páté a jdu do své velice dobře placené práce… :-////
jinak dobrý, s tou žirafou…
Doplňuji:
panenko, slyzy taky nejsou špatný, i když kdo ví, co to je… 😁

led

Nie je to úplná pravda. To kopnutie ano. Ale potom sa žirafokôň škvrnito zamaskoval a stále naťahoval krk, aby videl na Chuck Norrisa, keď sa priblíži.