bloop2000

Jak vznikají Baileyho perly?

Prosím jak vzniknou???

Nejlepší odpověď
annas

Jedna z otázek astronomické olympiády.
http://www.jmzstri­nec.cz/soubory/6261­.pdf

Budte mít větší radost, když stejný dotaz zadáte v Google a najdete si sama. .

Výbor AO
Řešení úloh Astronomické olympiády

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/reseni-uloh-astronomicke-olympiady

Milé řešitelky a řešitelé AO!
Upozorňujeme, že výbor AO diskuzní fóra tohoto typu průběžně monitoruje. Každý tazatel se položením otázky ze zadání aktuálního kola AO v diskuzním fóru na internetu vystavuje riziku, že jeho práce bude z hodnocení korespondenčního kola zcela vyřazena pro porušení bodu 6 části V statutu AO.

Přejeme všem poctivým řešitelům mnoho úspěchů při řešení úloh.

Výbor AO

Další odpovědi
beer

Řešíš astronomickou olympiádu,
tedy si namáhej mozek, studuj a použij net ))

anonym

Já děkuji děvče za otázku.Nikdy jsem to neslyšela.

annas

Ad jami. Otázka je opravdu zajímavá, vyhledala jsem si odpověď. Ale domnívám se, že když se někdo účastní soutěže, tak by měl soutěžit sám. 🙂

anonym

To ano,to souhlasím.Také jsem si podrobnosti vyhledala,ale bez zadané otázky bych o tom věděla jaksi,no kulový.

anonym

To ano,to souhlasím.Také jsem si podrobnosti vyhledala,ale bez zadané otázky bych o tom věděla jaksi,no kulový.

annas

Už znám odpověď na otázku z olympiády. 🙂

annas

Také jsem o těchto perlách nikdy neslyšela. Občas se doopravdy dovíme něco zajímavého.