Jak vzniká mol????

Nejlepší odpověď
hanulka11

Mol, MoliLatinsky TineidaeAnglicky Clothes mothsNěmecky Echte MottenSlovenskyMoľa
Moli jsou nevzhlední a neškodní motýli. Proč jsou tedy škůdci? Samičky totiž kladou až 300 vajíček, ze kterých se do týdne líhnou housenky. Ty měří od 16–20 mm. Vývoj těhto housenek v motýla je velice dlouhý. Uvádí se od dvou měsíců do devíti let. Housenky se pak živí tkaninami vyrobenými z materiálů živočišného původu, jako například vlna a

Zdroj: http://www.skud­ci.com/mol-moli