Michal Kole

Jak vzácné a kvalitní jsou čaje pod značkou LOYD – The Magic Exprience za cca 29 Kč v AKCI, výrobce MOKATE S.A.

Na webu píšou prakticky to samé co o sobě tvrdí jakýkoliv výrobce, že jeho produkty jsou ty nejlepší.

Odpovědi
hanulka11

za 29kč nejsou žádné zázraky – každý výrobce si chválí své zboží – přeci nenapíše …stojí to za houby

barkaška

Čaje LOYD jsou nejlepší čaje a vůbec nevadí, že stojí 29Kč.Kupujem je skoro pořád.S nimi se žádný čaj na světě nevyrovná!!!!! Jsou NEJLEPŠÍ!!!!!!!!!

pusinka50

Já si kupuji Loyd zelený čaj. A řekla bych, že těch 30 Kč je taková zlatá střední cesta, když pijeme čaj často a nemáme peníze na to, abychom mohli koupit čaj za 50 Kč. Koukala jsem na srovnání v pořadu „Peklo na talíři“, nejhůře dopadly čaje nesoucí značku supermarketu, čili čaj Albert, Euro shoper, Tesco, ale i s podivem Pigi čaj atd.. v nich jsou přidány různé zbytky, prach, kosodřevina atd., takže už to není pak o čaji.
Zhlédni video:
Já si kupuji Loyd zelený čaj. A řekla bych, že těch 30 Kč je taková zlatá střední cesta, když pijeme čaj často a nemáme peníze na to, abychom mohli koupit čaj za 50 Kč. Koukala jsem na srovnání v pořadu „Peklo na talíři“, nejhůře dopadly čaje nesoucí značku supermarketu, čili čaj Albert, Euro shoper, Tesco atd.. v nich jsou přidány různé zbytky, takže už to není pak o čaji.
Zhlédni video:
http://www.stre­am.cz/peklona­taliri/687899-peklo-na-taliri-caj

terry

Za 30 Kč to nemůže být žádná sláva.
A to, že svůj výrobek chválí, je logické. Přece nenapíše, že je z úlomlů a zbytků kvalitního čaje.