Avatar uživatele
Michal Kole

Jak vzácné a kvalitní jsou čaje pod značkou LOYD – The Magic Exprience za cca 29 Kč v AKCI, výrobce MOKATE S.A.

Na webu píšou prakticky to samé co o sobě tvrdí jakýkoliv výrobce, že jeho produkty jsou ty nejlepší.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 4049 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

za 29kč nejsou žádné zázraky – každý výrobce si chválí své zboží – přeci nenapíše …stojí to za houby

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
barkaška

Čaje LOYD jsou nejlepší čaje a vůbec nevadí, že stojí 29Kč.Kupujem je skoro pořád.S nimi se žádný čaj na světě nevyrovná!!!!! Jsou NEJLEPŠÍ!!!!!!!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Já si kupuji Loyd zelený čaj. A řekla bych, že těch 30 Kč je taková zlatá střední cesta, když pijeme čaj často a nemáme peníze na to, abychom mohli koupit čaj za 50 Kč. Koukala jsem na srovnání v pořadu „Peklo na talíři“, nejhůře dopadly čaje nesoucí značku supermarketu, čili čaj Albert, Euro shoper, Tesco, ale i s podivem Pigi čaj atd.. v nich jsou přidány různé zbytky, prach, kosodřevina atd., takže už to není pak o čaji.
Zhlédni video:
Já si kupuji Loyd zelený čaj. A řekla bych, že těch 30 Kč je taková zlatá střední cesta, když pijeme čaj často a nemáme peníze na to, abychom mohli koupit čaj za 50 Kč. Koukala jsem na srovnání v pořadu „Peklo na talíři“, nejhůře dopadly čaje nesoucí značku supermarketu, čili čaj Albert, Euro shoper, Tesco atd.. v nich jsou přidány různé zbytky, takže už to není pak o čaji.
Zhlédni video:
http://www.stre­am.cz/peklona­taliri/687899-peklo-na-taliri-caj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Za 30 Kč to nemůže být žádná sláva.
A to, že svůj výrobek chválí, je logické. Přece nenapíše, že je z úlomlů a zbytků kvalitního čaje.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek