Mindun

Jak vyzvednout mail z Facebooku?

Přišel mi tam důležitý mail a nevím jak ho vyzvednout.

Nejlepší odpověď
anonym

Příchozí zprávy na Facebooku najdete pod ikonou, která vypadá takto https://goo.gl/kVdfgT (blesk v komiksové bublině). Ikona je v modrém pruhu vpravo nahoře po přihlášení.

Další odpovědi
quentos

Spíš asi myslíte zprávu. V horní liště je Vaše jméno, fotka, vedle slovo „účet“ a pak ikona bubliny s bleskem, tam najdete zprávy. Tam jste možná už i hledala, ale ono je ještě třeba v rámci této složky kliknout na podsložku „jiné“ (nebo „pozvání“/„poz­vánky“, oni to možná přejmenovali, je to napravo od zpráv od přátel) – tam chodí zprávy od lidí, které nemáte mezi přáteli.