jentakxD

Jak vyznat slečně lásku…

Zdravím… Miluju jednu skvělou holku (15) ze školy… vím že já (15) se jí také líbím… už delší dobu si hezky píšeme přez skype. Venku jsem sni byl jen jednou a to jen jako kamarádi… rád bych jí ale řekl že jí miluju a chci sní chodit… ale debilní otázka „Nechceš semnou chodit“ se mi zdá taková dívná… Jak jí jen říct že sní chci chodit… Neznáte nějaký zaručený způsob nebo jinou oázku na to???? Předem díky za odpovědi x-*

Nejlepší odpověď
hanulka11

Myslím / nebo mám pocit/ ,že bychom si spolu rozuměli i jinak než kamarádi ,co říkáš?
Doplňuji:
Honzíku ,proč neporadíš ty -když tak kritizuješ .Asi ti došly slova co?

Další odpovědi
rybíz

Mohl bych tě někam pozvat. Přál bych si, abychom se lépe poznali. Co říkáš…?

ten který je

Honzíku nebud zlý.

BurTon

Já se mu ani nedivím… Ten kluk potřebuje pomoci a dělají si z něho srandu…

ten který je

Já bych neřekl že si dělají srandu,vždyt mu odpověděli podle mého přiměřeně.