kikinka2210

Jak vyznat klukovi lásku?

Ahoj(Dobrý)Prosím nevíte někdo jak dát klukovi na jevo že o něj mám zájem a jak vyznat lásku??Dík Pa Papa

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Normálně mu řekni miluju tě.

Další odpovědi
anonym

Já když si vzpomenu na to mé mládí a občas se mi stalo,že jsem se někomu zalíbil,přišla holka a řekla:„ty se mi moc líbíš,já bych s tebou chtěla chodit“,tak to na mne zapůsobilo,jako když mne někdo poleje kýblem studené vody a o to víc jsem se styděl,proto bych doporučíl mírnější způsob zdělení vašich citů,i když v dnešní době jsou kluci asi zvyklí na jinné věci než za našeho mládí,ale pokud o něj stojíte,tak jděte rovnou za svým štěstím,žádné kličky.

Toruk

Zjisti si co toho klučinu zajímá a pokud se najde shoda s nějakým tvým zájmem, tak mu to dej najevo, s tím, že bys ten zájem chtěla s ním sdílet. Nejprve mu to řekni očima, že se ti líbí… normální chlap to pozná a třeba ti odpoví slovy co k tobě cítí.

JayDee446

Říci mu to – hlavně až budete někde sami.

Michal

Já bych se z lásky normálně vyznal.Na rovinu,ale citlivě.

Zdroj: život