denininy

Jak vyvolávat ducha?

Vyvolat nějak nákeho ducha třeba aby mi psal na papír nebo něhak odpovídal a také jsem slyšela o nějaké destičce co píše prodím poradte mi co funguje a je to bezpečné aspoň trochu

Nejlepší odpověď
tforro

Doporučuji hrách, fazole zelí…

Další odpovědi
anonym

Jak vyvolat ducha? Stačí se zmínit o jistém, tajemném uživateli a jeho duch se znenadání objeví.

anonym

Spojení s duchy je jenom ve spánku, když se ze spánku probudíme, tak se už s duchy nespojíme, ten kdo pyšně hovoří o tom, že je možné hovořit s duchy v době kdy nespíme, je chytrý podvodník, který se snaží na druhých sobecky parazitovat.

gagaga

barbakan, tak si na to vyvolani muzete udelat i zivnost :)

  • iv-

mosoj

Pokročilý

Tforro – naprosto zaručené.